Час покласти цьому край. Трамп звинуватив Китай у ґвалтуванні США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидат у президенти наголосив, що Китай несе відповідальність за найбільший грабіж в світовій історії.

Кандидат на пост президента США Дональд Трамп розкритикував китайську економічну політику, звинувативши КНР в грабежі і насильстві над Сполученими Штатами. Як повідомляє ВВС, Трампа обурив занижений курс юаня, який дає конкурентні переваги китайським виробникам.

"Китай несе відповідальність за найбільший грабіж в світовій історії. Ми не можемо дозволяти китайцям і далі ґвалтувати нашу країну. Пора покласти цьому край", - заявив Трамп, виступаючи на мітингу в Індіані.

Мільярдер пообіцяв у разі свого обрання проводити жорстку політику щодо китайського імпорту. Він також має намір зробити американську промисловість знову конкурентоспроможною.

У своїй промові Трамп вжив дієслово to rape, що означає не тільки "ґвалтувати", але і "грабувати". Однак, судячи з коментарів у соцмережах, більшість англомовних користувачів сприйняли слова політика цілком однозначно, вважаючи, що йдеться саме про насильство КНР над американською економікою.

За даними за січень-лютий 2016 року дисбаланс в китайсько-американській торгівлі сягнув рекордного значення в 57 мільярдів доларів. За перші два місяці цього року США експортували в КНР товарів на суму 16,3 мільярда доларів, імпорту продукцію на суму 73,3 мільярда доларів.

Американський мільярдер Дональд Трамп - голова найбільшої будівельної компанії в США і власник світової мережі готелів і казино. Бізнесмен є фаворитом президентської гонки з боку республіканців. Серед демократів лідирує Гілларі Клінтон. Вибори президента США відбудуться 8 листопада 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції