Чеченець, який поскаржився Путіну на Кадирова, публічно покаявся

Перед цим Джалалдінову спалили будинок і змусили виїхати з Чечні.

Чеченець Рамзан Джалалдінов, який поскаржився Путіну на главу Чечні Рамзана Кадирова, публічно покаявся. Відео з вибаченнями з'явилося в ефірі телеканалу "Грозний ТБ".

Джалалдінов заявив, що відео з критикою керівництва Чечні було "помилкою і провокуванням народу", передає "Дождь".

Чоловік заявив, що йому ніхто не погрожує, а журналісти нагнітають ситуацію навколо його звернення до Путіна. Він додав, що не хотів вносити розбрат серед чеченського народу і вважає, що при Кадирові Чечня почала процвітати.

Також Рамзан Джалалдінов запевнив, що ніхто не змушував його вибачатися, і він ще минулого тижня прийняв рішення "виправити ситуацію".

Кадиров в своєму Instagram у відповідь на вибачення чеченського селянина написав, що його намагалися використовувати "якісь нездорові сили".

"Ними була зроблена психологічна та інформаційна атака, щоб залякати його, вселити, що є реальна загроза його життю і безпеці родини", — написав глава Чечні.

Кадиров зазначив, що Джалалдінов, який після спалення його будинку знаходиться в Дагестані, повернеться в рідне село Кенхі, де йому будуть надані підтримка і допомога.

"Ніхто і ніколи не проявить до нього тієї турботи, яку нададуть в Чечні", — написав глава Чечні.

Нагадаємо, 12 травня пізно вночі в чеченському селі Кенхі спалили будинок місцевого жителя Рамазана Джалалдінова, який незадовго до цього скаржився на жахливі умови життя і погане керівництво Чеченської Республіки. За словами дружини Джамалдінова, опівночі до них додому прийшли люди в масках, вивезли їх на машині і кинули під мостом. А будинок тим часом підпалили.

6 травня Рамзан Кадиров відвідав село Кенхі, де поспілкувався з місцевими жителями. Саме тоді Джалалдінов поскаржився на погані умови життя, а також відсутність уваги на їх проблеми з боку керівництва Чеченської Республіки.

Перед цим був випущений відеоролик, на якому були зняті зруйновані будинки жителів села Кенхі. На їх відновлення не раз виділялися кошти з федерального бюджету, але до потерпілих гроші не дійшли. У 2002 році село накрили сильні паводки, але компенсацій теж не було. Хоча, за офіційними даними, виділенні грошові кошти Чечні "виплачувалися".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: