Доповідь російського опозиціонера Яшина про Кадирова. Повний текст

Доповідь ділиться на дев'ять розділів.

У вівторок, 23 лютого, заступник голови опозиційної російської партії ПАРНАС Ілля Яшин опублікував доповідь "Загроза національній безпеці" про главу Чеченської республіки Рамзана Кадирова.

У доповіді йдеться про участь Кадирова у бойових діях проти федеральних сил у Чечні, встановлення режиму особистої влади та культу особистості Кадирова в республіці, багатомільярдні субсидії, які отримує Чечня, "систему збору данини", створення збройних формувань, лояльних особисто Кадирову, а також про "кадирівців" на Донбасі.

Доповідь ділиться на дев'ять розділів. У ній, зокрема, йдеться про прихід Кадирова до влади, його "приватну" армію, друзів і ворогів, режим в Чечні, гроші, що надходять в республіку, про те, чому Кадиров є "загрозою національній безпеці", а також про те, як Чечня нібито стала постачальником бойовиків терористичної угруповання "Ісламська держава".

Доповідь закінчується запитаннями до Кадирова, на які той не захотів відповідати. Наприклад, Яшин запитує у глави Чечні, скільки людей він убив під час війни, а також чи були задіяні у вбивстві Бориса Нємцова бійці з волі глави республіки або вони вчинили так з власної ініціативи.

Зазначимо, що підготовка над доповіддю тривала два місяці - з середини листопада до середини січня. Яшин їздив в Чечню, щоб поспілкуватися з чеченцями, які виступають проти політики Кадирова. Також він домовлявся про поширення невеликої частини тиражу в Чечні.

У доповіді, як стверджується, вперше опублікована фотографія Рамзана Кадирова з терористом Доку Умаровим. Окремий розділ доповіді присвячений тому, що Чечня нібито залишається важливим постачальником бойовиків для терористичних організацій. За словами самого Кадирова, на які посилається Яшин, в рядах ІД воюють більше 500 вихідців з Чечні.

ВідеоДоповідь Яшина про Кадирова опублікував сам Кадиров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: