Через страйк бортпровідників у Німеччині порушені сотні авіарейсів

Дата публікації
Перегляди
2947
Через страйк бортпровідників у Німеччині порушені сотні авіарейсів

Associated Press

Протестувальники вимагають підвищення зарплати.

У неділю, 20 жовтня, в Німеччині від п'ятої години ранку триває попереджувальний страйк бортпровідників із профспілки Ufo. Він мав завершитися ще об 11-й годині дня, проте його подовжили до опівночі.

Страйк поширюється на чотири "дочки" авіакомпанії Lufthansa - Eurowings, Germanwings, Lufthansa Cityline і SubExpress. Порушено сотні рейсів у Франкфурті-на-Майні, Дюссельдорфі, Кельні, Штутгарті, Берліні та Гамбурзі. Про це передає Deutsche Welle.

Попереджувальні страйки на "дочках" Lufthansa були оголошені в другій половини дня 18 жовтня. Роботодавець несподівано висловив готовність підвищити зарплати бортпровідників на 2%, замість 1,8%, як того вимагала сама профспілка. Однак одразу після цього профспілка висунула нові тарифні вимоги, які Lufthansa негайно відхилила.

Профспілка Ufo закликала своїх членів у всіх компаніях концерну Lufthansa до голосувань про проведення безстрокових страйків, які повинні тривати до 1 листопада. Ufo і Lufthansa вже давно перебувають у стані глибокого конфлікту. Після великих чвар у керівництві Ufo концерн більше не визнає правління цієї профспілки як законного представника бортпровідників і намагається через суд позбавити його права на ведення тарифних суперечок.

Транспортний параліч стався у Парижі через страйк працівників, обурених пенсійною реформою

Транспортний параліч стався у Парижі через страйк працівників, обурених пенсійною реформою