Чеський президент квапить ЄС зі скасуванням санкцій проти Росії

Земан вважає, що санкції взагалі не допомагають.

Президент Чехії Мілош Земан виступає за якнайшвидше скасування санкцій проти Росії.

Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Известия".

За його словами, обмеження проти окремих країн "ніколи нічому не допомогли". "Знаєте, я проти будь-яких санкцій - санкцій проти Куби, санкцій проти Ірану, а також санкцій проти Росії. Санкції ніколи нічому не допомогли. Ми говорили (з Володимиром Путіним) про те, що необхідно розвивати взаємовигідне економічне співробітництво. Ми відверто говорили про чеські капіталовкладення в російську економіку, інвестиції чеських підприємств, з якими виникли певні проблеми. Я сказав пану Путіну: "Деякі ваші підприємства - обманщики". Він мені відповів: "Так, звичайно, і на Заході те ж саме", - повідомив чеський президент.

Він також підтвердив, що завжди виступав проти санкцій. "Не тільки не треба продовжувати, але і не треба було вводити. Потрібно скасувати зараз, а не в майбутньому. З іншого боку, треба чекати і намагатися надати аргументи, щоб весь Євросоюз в цілому був проти продовження санкцій", - констатував він.

[Article_attached position = "1"]

Нагадаємо, Мілош Земан відомий своєю проросійською політикою в Євросоюзі. Він гостро критикував введення санкцій проти РФ, незважаючи на анексію Криму і військове вторгнення російської армії на схід України. Прага однією з останніх країн ратифікувала угоду про асоціацію ЄС і України.

Позиція Земана викликає гостру критику в самій Чехії. У вересні 2015 року празькі активісти вивісили над президентською резиденцією червоні труси. На їхню думку, саме червоні труси є належним прапором для "людини, яка нічого не соромиться" і "віддає честь армії, яка втопила студентський рух у крові, прямо на місці, де це сталося".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: