Чинний глава Придністров'я вибуває з президентських перегонів

Дата публікації
Перегляди
1602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чинний глава Придністров'я вибуває з президентських перегонів

Ігор Смирнов посів лише третє місце на виборах президента невизнаної республіки / Фото: presidentpmr.org

ЦВК Придністров'я оголосила попередні результати виборів: чинний глава невизнаної республіки Ігор Смирнов посів лише третє місце.

Чинний глава Придністров'я Ігор Смирнов таки вибуває з президентських перегонів. Він не набрав достатньої кількості голосів, щоб пройти до другого туру.

Попередні результати голосування оприлюднив придністровський Центрвиборчком. За його даними, на виборах лідирує Євген Шевчук з 38,53% голосів, другим йде Анатолій Камінський з 26,48%.

Смирнов набрав лише 24,82% голосів.

Разом з тим, як підкреслив глава виборчої комісії Петро Денисенко, ЦВК Придністров'я поки оголошує лише попередні, а не остаточні підсумки.

ЦВК не стала розглядати скаргу Смирнова, який просив визнати результати виборів недійсними.

Оскільки жодному з кандидатів не вдалося набрати 50% плюс один голос, необхідних для перемоги, двоє лідерів поборються за посаду президента у другому турі.

Президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки обирається на п'ять років. Останні вибори республіці стали першими конкурентними: у боротьбу за головне крісло вступили п'ятеро претендентів.

Оглядачі не виключають, що після виборів ситуація в республіці, якою Смирнов одноосібно керував уже 20 років, може значно ускладнитися.

Читайте також:

Глава Придністров'я заздалегідь зажадав визнав вибори недійсними

На кордоні України та Придністров'я сталася перестрілка, є жертви

Придністров'я на пороховій бочці: кандидати готові битися за крісло

Придністров'я не проти увійти до складу України

Наступна публікація