Чоловік королеви Британії безцеремонно пожартував з 60-річного інваліда

Дата публікації
Перегляди
2677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік королеви Британії безцеремонно пожартував з 60-річного інваліда

60-річний Міллер запевнив, що на жарт принца зовсім не образився / Фото: The Telegraph

Герцог Единбурзький принц Філіп відзначився недоречним жартом під час ювілейної поїздки з королевою.

Чоловік британської королеви, герцог Единбурзький принц Філіп, знову відзначився своїм специфічним почуттям гумору, запитавши в інваліда, скільки людей він уже переїхав на своїй колясці-скутері.

Об'єктом насмішки з боку принца Філіпа став 60-річний Девід Міллер, управляючий маєтком в районі Редбрідж, який відвідала королева зі своїм чоловіком, пише The Daily Telegraph.

Втім, Міллер не образився. "Це типово для герцога. Він славиться своїм гумором, але це було сприйнято як жарт, всі були в гарному настрої", - сказав він.

"Я сказав йому: "Ні, ваша королівська високість, я не збив нікого", - додав Мллер.

Королівське подружжя відвідало Редбрідж в рамках серії ювілейних поїздок по районах Лондона на честь Діамантового ювілею правління Єлизавети II.

Зазначимо, що 90-річний принц Філіп славиться серед британців своєю прямотою і безцеремонними зауваженнями та не зовсім доречними жартами. До його 85-річчя навіть було випущено збірник знаменитих висловів принца "Залізний дюк: гостроти і афоризми принца Філіпа".

Одного разу Філіп сказав парагвайському диктатору Альфредо Стресснеру (той був президентом в 1954-1989 роках): "Як приємно побувати в країні, якою не може керувати власний народ".

Іншим разом принц Філіп розвінчав всі мрії 13-річного хлопчика, повідомивши, що той занадто товстий, щоб стати космонавтом. А супроводжуючи королеву у поїздці до казарм він поцікавився у 24-річної Елізабет Рендл, яка служить в морському кадетському корпусі, чим вона заробляє на життя. Дівчина відповіла, що працює в нічному клубі, на що принц уточнив, чи це не стриптиз-клуб.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація