Чуркін назвав "хорошими новинами" вторгнення "гуманітарки" РФ у Луганськ

Чуркін назвав "хорошими новинами" вторгнення "гуманітарки" РФ у Луганськ

Чуркін переконує, що російська "гуманітарка" більше не могла чекати / Фото: telegrafist.org

Поспред Росії в ООН переконує, що конвой заїхав без дозволу, щоб "не псувати дитяче харчування".  

Постпред Росії при ООН Віталій Чуркін назвав "хорошими новинами" повідомлення про прибуття перших вантажівок з російського "гуманітарного конвою" в Луганськ.

Про це він заявив в п'ятницю на прес-конференції в Нью-Йорку.

Чуркін переконує, що Росія "зробила все можливе, щоб забезпечити прозорість в цьому питанні", а про наміри з доставки гуманітарної допомоги, переконує він, було повідомлено генсеку ООН, який назвав цей крок "хорошим жестом".

"Вчора і сьогодні вранці стало ясно, що українська сторона затягує процес: їх прикордонники, які мали дати колоні "зелене світло", заявили, що не отримали наказу пропустити гуманітарну колону на українську територію", - пояснив російський посол.

За його словами, рішення було прийнято з урахуванням того, що на місцях зберігалася необхідність у гуманітарній допомозі, а також беручи до уваги, що у вантажівках знаходилися швидкопсувані продукти, особливо дитяче харчування.

"20 серпня ми повідомили співробітникам Міжнародного комітету Червоного Хреста і українській стороні про те, що ми більше не зможемо чекати. Тому сьогодні автоколона вирушила в Україну", - сказав Чуркін.

Як вже раніше повідомлялося, стурбований генсек ООН вважає, що "гуманітарний конвой" погіршує і без того небезпечну ситуацію.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація