Чуркін втік із засідання Радбезу ООН після звинувачень у цинізмі

Москва скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН через удари США в Сирії. 

Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН після ударів США в Сирії. Американський постпред назвала цей крок хитрістю, після чого російський представник залишив зустріч.

Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на Deusche Welle.

Після того, як авіація міжнародної коаліції завдала в суботу, 17 вересня, ударів по позиціях сирійської армії, в результаті яких загинули десятки військових, Москва скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

Перед його початком постійний представник США Саманта Пауер звинуватила Росію в лицемірстві й цинізмі.

За її словами, поки сирійський режим вів наступ на опозиційні сили або не допускав гуманітарну допомогу в блоковані райони, Москва не скликала позачергових засідань Радбезу.

"То чому ж ми зібралися на цю зустріч сьогодні? Щоб відвернути увагу від того, що відбувається на місці, в Сирії", - заявила Пауер, назвавши хитрістю скликання Росією екстреного засідання найважливішого органу ООН.

Постпред Росії Віталій Чуркін на знак протесту залишив зал засідання РБ ООН.

Нагадаємо, у Центральному командуванні США повідомили, що авіаналіт міг бути завданий по базі на сході Сирії, але він був ненавмисним і не націленим проти проурядових військових. За даними Сирійської Обсерваторії з прав людини, яка базується в Лондоні, жертвами авіанальоту стали щонайменше 80 людей, більше 100 отримали поранення.

Залиште свій коментар

Наступна публікація