Дівчина перетворилася у людську статую: що це за рідкісна хвороба

Дівчина перетворилася у людську статую: що це за рідкісна хвороба

Фото: pixabay.com

Карлі Анротей із Сент-Луїса завжди була активною дитиною, яка любила пригоди. Вона любила плавати, бігати та грати у футбол. Коли їй виповнилося 5 років, життя вже не було таким, як раніше.

Одного разу лікарі помітили, що великі пальці на ногах Карлі коротші за інші.  Це сталося тому, що у неї були відсутні певні кістки, що навело лікарів на дуже рідкісну та прогресивну хворобу.

Карлі стала однією з приблизно 800 людей, у яких діагностували прогресивну осифікувальну фібродисплазію. Ліків від цієї хвороби немає, і середня тривалість життя пацієнтів становить приблизно 40 років.

Хворобу часто називають “синдромом кам’яної людини”, оскільки він змушує м’язи та тканини перетворюватися на кістки. Згодом ці нові кістки утворюють “другий скелет”, який сильно гальмує рухливість.

Оскільки суглоби дівчини зазвичай перебувають у заблокованому стані, Карлі не може підняти руки над головою, зігнутися в талії або стати на дві ноги. За словами Barcroft TV, “її спина — це “пласт кістки”, вона використовує інвалідний візок, щоб пересуватися, і живе в стані постійного фізичного болю та слабкості. Навіть найдрібніша травма може спричинити формування та зростання додаткових кісток усередині  її тіла". 

Карлі зараз за 20. Вона навчилася пристосовуватися до своїх обмежень і вносити корективи, щоб вона могла жити максимально активним і нормальним життям.

Нагадаємо, що в Ізраїлі викрито виховательок-садисток. Їх відправлено за ґрати. Зокрема, власниці дитсадка "Тулі" Літаль Барсі вже пред'явили звинувачення, вона чекає на вирок.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація