Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дизельний скандал: у Німеччині оштрафували Volkswagen на 1 млрд євро

Німецький автоконцерн покарали за маніпуляції з програмним забезпеченням дизельних двигунів.

Німецький автомобільний концерн Volkswagen має cплатити штраф на суму один мільярд євро у справі про маніпуляції з програмним забезпеченням машин з дизельними двигунами. Концерн в середу, 13 червня, погодився з відповідним рішенням прокуратури німецького міста Брауншвейга.

В результаті неналежного нагляду за відділом з розвитку двигунів у світі було продано близько 10,7 мільйона ​​автомобілів концерну з дизельними двигунами з незаконним програмним забезпеченням, дійшла висновку прокуратура.

Представники концерну висловили сподівання, що завершення справи "позитивно вплине на інші юридичні процедури, що проводяться в Європі щодо Volkswagen". Автоконцерн відмовляється від будь-яких подальших правових кроків, "визнає свою відповідальність" і зобов'язується протягом шести тижнів з дня ухвалення рішення переказати суму штрафу до бюджету федеральної землі Нижня Саксонія, де у Вольфсбурзі розташована штаб-квартира і головний завод Volkswagen.

Історія дизельного скандалу

Внаслідок ініційованих владою США у вересні 2015 року розслідувань VW змушений був визнати, що на кількох мільйонах проданих у світі автомобілів було встановлено програмне забезпечення, яке дозволяло маніпулювання тестами на відповідність двигунів екологічним стандартам. Насправді рівень забруднення відпрацьованими газами дизельних автомобілів VW значно перевищував допустимі норми. "Дизельний скандал" спричинив масове відкликання продукції концерну з ринку для усунення технічних невідповідностей.

ВідеоТисячі українських власників Volkswagen можуть втратити державну реєстрацію

До України докотився "Дизельгейт" – світовий скандал із підробкою результатів тестування на шкідливі викиди дизельних двигунів. Майже 3 тисячі українських власників автомобілю Volkswagen  ризикують втратити державну реєстрацію через неправильно оформлений сертифікат відповідності. Цього тижня деякі з водії вже не можуть отримати державні номери на автівки зі скандальними двигунами.

Тисячі українських власників Volkswagen можуть втратити державну реєстрацію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції