Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Додон лякає Молдову війною у разі об'єднання з Румунією

За його словами, найскладніші періоди в історії країни були пов'язані з появою саме таких тенденцій.

Президент Молдови Ігор Додон вважає, що об'єднання країни з Румунією призведе до громадянської війни.

"Об'єднання з Румунією, за яке бореться частина громадян Молдови, означає громадянську війну. Як президент я використовую всі законні засоби для того, аби не допустити ліквідації державності Республіки Молдова", - заявив він напередодні в інтерв'ю місцевому телеканалу, фрагменти якого опублікував у Facebook.

Глава держави додав, що  "найскладніші періоди в історії Молдови були пов'язані саме з появою в суспільстві таких тенденцій".

"Можливо, хтось навмисне це провокує? Можливо, владі вигідний такий сценарій? Тому що вони розуміють, що програють осінні вибори і, можливо, хочуть дестабілізувати ситуацію. Ми повинні бути дуже уважні. Ми дуже детально вивчаємо це питання", - заявив Додон.

Як варіант вирішення проблеми, Додон пропонує провести референдум, що продемонструє суспільну думку.

"Зрозуміло, що переважна більшість буде за збереження державності, але потрібно якось поставити крапку в цьому питанні. Хоча нинішня влада не погодиться на такий референдум", - вважає президент.

Нагадаємо, раніше місцеві ради семи молдавських сіл прийняли заяви про прагнення об'єднання Молдови з Румунією. Пізніше уряд Молдови на чолі з прем'єром Павлом Філіпом підтримав законопроект про зміну назви офіційної мови з молдовської на румунську. 

ВідеоЗагроза імпічменту: Ігор Додон пішов на відкрите розхитування політичної ситуації у власній країні

Залиште свій коментар

Вибір редакції