Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Трампа збирається балотуватися в президенти США - журналіст

В одному з американських видань з’явились уривки з книжки про таємниці американського президента Дональда Трампа.

Старша донька Трампа – Іванка – має серйозні амбіції і з великою вірогідністю планує стати президентом США.

Про це йдеться в уривках з книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House), що з'явилися в журналі New York Magazine.

"Першою жінкою-президентом буде не Гілларі Клінтон, а Іванка", - припускає Вулфф.

За словами журналіста, Іванка і її чоловік, радник президента Джаред Кушнер, почали працювати у складі адміністрації в надії на її подальше кар'єрне зростання.

"Між собою пара домовилася: якщо в майбутньому з'явиться можливість, вона буде балотуватися в президенти", - розповів він.

Водночас журналіст стверджує, що Дональд Трамп зовсім не розраховував виграти президентські вибори, а ним рухав винятково  холодний розрахунок.

"Одразу після програшу Трамп став би і неймовірно відомим, і мучеником Клінтон", - пояснює він, додаючи, що у виграші залишився б не тільки він: донька Іванка і її чоловік перейшли б до рангу "міжнародних знаменитостей", а колишній радник Стів Беннон де-факто став би лідером так званого Руху чаювання.

"Для Іванки це все – зміцнення торгової марки Trump, президентська кампанія, а тепер і Білий дім – всього лише бізнес", - зазначається в книжці.

Окремо Вулфф запевнив, що, коли оголосили результати виборів президента, Трамп виглядав так, ніби "побачив примару". А його дружина Меланія проплакала весь вечір, "і зовсім не від щастя".

Нагадаємо, книжка журналіста Майкла Вулффа надійде в продаж 9 січня. Окрім президентських амбіцій дочки Іванки, у ній розкриваються страхи Трампа, секрет дивної зачіски глави Білого дому тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції