Дружину Асада можуть позбавити британського громадянства

У 2000 році вона вийшла заміж за Башара Асада.

Британські депутати закликають позбавити британського громадянства дружину президента Сирії Асму Асад.

Про це повідомляє ВВС.

41-річна Асма Асад народилася і здобула освіту в Лондоні, у неї подвійне сирійсько-британське громадянство. У 2000 році вона повернулася в Сирію, де вийшла заміж за Башара Асада.

Парламентарії переконані, що якщо Асма продовжить захищати злочинні дії режиму Асада, британський уряд буде зобов'язаний позбавити її громадянства.

Депутати вважають, що настав час почати чинити тиск на Асада будь-якими можливими способами, в тому числі і через таких людей, як пані Асад, яка також є частиною пропагандистської машини, що здійснює військові злочини.

Щодо Асми Асад діють санкції Євросоюзу: їй заборонено відвідувати країни ЄС, а її активи там заморожені. Наявність британського паспорта дозволяє їй в'їжджати в Британію.

У 2012 році британські ЗМІ писали про те, що міністерство внутрішніх справ "розглядає можливість позбавити пані Асад британського громадянства", проте конкретних дій вчинено не було.

Нагадаємо, 4 квітня у містечку Хан-Шейхун сталася хімічна атака, у результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти.  6 квітня у Сирії сталася друга потужна хімічна атака, цього разу постраждало місто Латамінах. За попередньою інформацією, загинуло троє осіб, 25 - отримали поранення.

Вчора, 12 квітня, у Сирії сталася нова хімічна атака, цього разу потерпає місто Карфзіта на півночі країни. Німецький журналіст оприлюднив фото, на яких видно, як один із сирійських вертольотів Мі-8 скидає бомбу. 

13 квітня Дамаск повідомив про авіаудар міжнародної коаліції по передмістю міста Дейр-ез-Зор на сході країни, де розташований завод з виробництва хімічної зброї. В результаті, як стверджує сірійське командування, загинули сотні людей, в тому числі і мирні жителі. 

ВідеоАмериканська розвідка здобула нові докази причетності сирійського уряду до хімічних атак

 

Залиште свій коментар