Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два реактори АЕС у Франції відключили через екстремальну спеку

Аномальна спека продовжує утримуватись в Європі.

Через екстремальну спеку у Франції призупинено роботу двох реакторів атомних електростанцій. Один з реакторів АЕС Бюже на березі річки Рона був зупинений в п'ятницю, 3 серпня, реактор в АЕС Сент-Альбан - днем ​​раніше, передає DW.

Як пише видання, таким чином французькі енергетики планують запобігти подальшому нагріванню водойм, вода яких використовується для охолодження реакторів.

У Німеччині, як додає видання, з цієї ж причини кілька АЕС були змушені зменшити навантаження.

Аномальна спека продовжує утримуватись в Європі. Особливо спекотно в Португалії та Іспанії. Наприклад, в Лісабоні о четвертій годині ранку вже була тридцятиградусна спека.

Пік спеки напередодні був і в Іспанії. Стовпчики термометра перевищили 40 градусів. Загинули двоє людей. У ці країни з Африки перемістилася величезна маса гарячого повітря.

Спека і у Франції з Німеччиною - в столицях обіцяють до 37 градусів. А в Римі спеку змінять зливи з грозами, вдень температура прогріється до 32. Загальноєвропейський температурний рекорд побили Афіни в 1977 році,на вулиці було 47 градусів.

ВідеоВбивча спека забрала життя 30 японців

Вбивча спека на зміну повеням прийшла до японців. Вони потерпають від надвисоких температур. Спека вже забрала 30 життів. Тисячі людей шпиталізовані. Більшість померлих – літні люди. Але є й діти - 6-річний хлопчик під час уроку надворі не пережив сонячного удару. Цього тижня у центральних регіонах Японії стовпчики термометра доповзли до 40, тому влада радить людям бути вкрай обережними.

Вбивча спека забрала життя 30 японців

Залиште свій коментар

Вибір редакції