Економічна криза зупинила електротранспорт у Нижньому Новгороді

Транспортники і влада не можуть знайти гроші на погашення заборгованості.

Електротранспорт Нижнього Новгорода не працює через борги перед постачальником електроенергії.

Про це повідомив директор міського департаменту транспорту і зв'язку Анатолій Гусєв.

Не працює низка трамвайних депо, тому весь електротранспорт не вийшов на маршрути. "У нас була домовленість із постачальником електроенергії "ТНС-Енерго", що в листопаді і грудні ми переведемо підприємству по 40 млн рублів як оплата боргу. В такому випадку вони обіцяли не обмежувати постачання електрики. У листопаді ми свої обіцянки виконали і 40 млн рублів перерахували, але в грудні грошей знайти не можемо. Тому електропостачання було припинено", - повідомив прес-секретар департаменту транспорту і зв'язку Андрій Журавський.

Як пишуть місцеві ЗМІ, влада регіону "терміново вживає заходів". Трамваї і тролейбуси вийдуть на лінію, "щойно з'явиться струм у мережі".

"Хочу запевнити жителів міста, що обмеження електроенергії на тягові підстанції МП "Нижегородэлектротранс" - це тимчасовий захід в умовах важкої економічної ситуації. Наразі всі автобусні парки й метро переведені на посилений режим роботи, і кожен мешканець Нижнього Новгороду добереться до місця призначення", - пообіцяв Гусєв.

Станом на 28 грудня 2015 року заборгованість за спожиту електричну енергію підприємством досягла 140,7 млн рублів.

Раніше повідомлялося про те, що через кризу російським рятувальникам Пермського краю запропонували оформити кредитні картки, тому що влада не може розрахуватися з ними до свят. Користувачі соцмереж обурені ситуацією, вказуючи на те, що "це вже економічна катастрофа".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: