Ердоган заявив про нову турецьку військову операцію в Сирії

Роль Туреччини вийшла вже далеко за межі простої військової допомоги повстанцям.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на останньому етапі підготовки до нової військової операції в Сирії.

Про це інформує Anadolu.

"Ми на останній стадії підготовки до залучення до регіонів у Сирії, де ми забезпечили стабільність через "Щит Євфрату" і "Оливкової гілки", нових регіонів. З божою допомогою у найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку", - сказав Ердоган.

Раніше про те, що Туреччина планує провести ще одну операцію біля своїх кордонів, повідомлялося в травні.Тоді Ердоган заявляв, що турецькі військові готові для нової місії.

Роль Туреччини вийшла вже далеко за межі простої військової допомоги повстанцям. Приміром, турки допомагають будувати об’єкти соціальної інфраструктури.

Фотогалерея У контрольованому повстанцями місті у Сирії пролунав потужний вибух: близько 40 загиблих (6 фото)

Нагадаємо, спецоперація турецьких військових "Оливкова гілка" почалася на території Сирії 20 січня. Її головною метою є очищення сирійського району Афрін від сирійських курдів: 72 турецьких літаки атакували понад 100 цілей, а також були введені танки. Раніше прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що таким чином "Анкара прагне усунути загрозу кордонів Туреччини, що йде з північного заходу Сирії в останні три роки".

ВідеоМіністри закордонних справ країн ЄС збираються обговорити ситуацію у Сирії

Окремою темою у Люксембурзі винесли Росію та справу про отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки. У березні лідери ЄС засудили замах на Скрипалів у Солсбері та підтримали Велику Британію, яка вважає, що за отруєнням найімовірніше стояла Росія.

Міністри закордонних справ країн ЄС збираються обговорити ситуацію у Сирії