Ердоган заявив про нову турецьку військову операцію в Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Роль Туреччини вийшла вже далеко за межі простої військової допомоги повстанцям.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на останньому етапі підготовки до нової військової операції в Сирії.

Про це інформує Anadolu.

"Ми на останній стадії підготовки до залучення до регіонів у Сирії, де ми забезпечили стабільність через "Щит Євфрату" і "Оливкової гілки", нових регіонів. З божою допомогою у найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку", - сказав Ердоган.

Раніше про те, що Туреччина планує провести ще одну операцію біля своїх кордонів, повідомлялося в травні.Тоді Ердоган заявляв, що турецькі військові готові для нової місії.

Роль Туреччини вийшла вже далеко за межі простої військової допомоги повстанцям. Приміром, турки допомагають будувати об’єкти соціальної інфраструктури.

Фотогалерея У контрольованому повстанцями місті у Сирії пролунав потужний вибух: близько 40 загиблих (6 фото)

Нагадаємо, спецоперація турецьких військових "Оливкова гілка" почалася на території Сирії 20 січня. Її головною метою є очищення сирійського району Афрін від сирійських курдів: 72 турецьких літаки атакували понад 100 цілей, а також були введені танки. Раніше прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що таким чином "Анкара прагне усунути загрозу кордонів Туреччини, що йде з північного заходу Сирії в останні три роки".

ВідеоМіністри закордонних справ країн ЄС збираються обговорити ситуацію у Сирії

Окремою темою у Люксембурзі винесли Росію та справу про отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки. У березні лідери ЄС засудили замах на Скрипалів у Солсбері та підтримали Велику Британію, яка вважає, що за отруєнням найімовірніше стояла Росія.

Міністри закордонних справ країн ЄС збираються обговорити ситуацію у Сирії

Вибір редакції