Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони протестують проти нової політики доступу, яка спричиняє величезні черги туристів.

Ейфелева вежа у Парижі вже другий день зачинена для відвідувачів через страйк працівників.

Вони виступають проти нових правил доступу, яка передбачає окремі підйомники для тих, хто купує квитки на місці, та тих, хто бронює їх заздалегідь, передає AFP. Також для інтернет-користувачів було збільшено кількість денних квитків від 20% до 50%.

За словами працівників, це створює великі черги на вхід до Ейфелевої вежі. Люди, які приходять купувати квиток, можуть простояти в чергах до трьох годин, тоді як для тих, хто має заздалегідь визначений час, термін очікування триває до однієї години.

"Це не добре, з якої б причини вони не страйкували, це несправедливо для відвідувачів", - розповідає одна із туристів, яка не змогла потрапити до вежі через її закриття.

Переговори між працівниками та керівництвом тривали всю ніч середи і тривають від ранку четверга.

"SETE (компанія, яка керує Ейфелевою вежею – ред.) добре знає про розчарування відвідувачів через закриття пам'ятки та її негативний вплив на імідж міста та країни", - йдеться у заяві керівництва.

Ейфелева вежа є однією з найбільш популярних туристичних пам’яток у світі, щорічно вона приймає близько 6 мільйонів туристів.

ВідеоХто зробив Ейфелеву вежу красивою - цікаві факти з історії символу Парижа

Про неї чув кожен, а хтось на ній вже побував. Історія її величності Ейфелевої вежі вражає і захоплює. Переконайтесь просто зараз.

Хто зробив Ейфелеву вежу красивою - цікаві факти з історії символу Парижа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції