Фаворит президентських виборів Франції рік вчився триматися на публіці

Дата публікації
Перегляди
1892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фаворит президентських виборів Франції рік вчився триматися на публіці

Кандидат від соціалістів хоче, щоб французам сподобалася не лише його програма, але й він сам.

У неділю Франція обере нового президента
У неділю, 6 травня, французи обиратимуть президента - з-поміж теперішнього голови держави Ніколя Саркозі та кандидата від соціалістів Франсуа Олланда, повідомляє ТСН.

Напередодні виборів кандидати кинули останні сили на фінальні мітинги. Саркозі залучив важку артилерію. Голосувати за нього французів закликали 2 десятки відомих митців - серед них Жерар Депардьє, Клод Лелуш та Шарль Азнавур.

Втім відставання від лідера політичної гонки все одно велике - 5 відсотків. Політологи пояснюють це тим, що його президентство припало на роки економічної кризи - у Франції зросло безробіття, знизилася купівельна спроможність громадян.

Сам же президент у пресі заслужив прізвисько блінг-блінг - як натяк на брязкання дорогих, яскравих забавок. Всім відомо, що Саркозі любить шикарні ресторани, дорогі аксесуари і не цурається виставляти своє особисте життя на показ.

Тепер своїм виборцям Саркозі обіцяє значно скоротити фінансування державної машини та бути ощадливішим.

Соціаліст Франсуа Олланд основним кандидатом від своєї партії став випадково. Після того, як його однопартієць, колишній голова Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Канн вляпався у сексуальний скандал із готельною покоївкою.

Щоб французам сподобалася не лише його програма, але й він сам, Олланд багато працював над собою. За останній рік він схуд на 15 кілограмів і, як пишуть у пресі, займався із викладачами, які вчили його триматися на публіці.

Олланд обіцяє французам дати поштовх національній економіці та переглянути деякі угоди з Європейським Союзом.

Хто стане новим президентом, Франція довідається у неділю ввечері. Після закриття дільниць для голосування соціологи оприлюднять результати екзит-полів. Переможець має набрати 50 відсотків та 1 голос.

У Франції - день тиші

У Франції - день тиші

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація