ФБР хоче "взяти слід" російської корупції на виборах США

Розслідування ще не завершене.

У Вашингтоні відбулися відкриті для громадськості слухання відносно втручання Москви в президентську кампанію 2016 року. Говорив американський політикум і про Україну, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На слуханнях згадували про Пола Манафорта – колишнього радника Дональда Трампа і Віктора Януковича. Голова ФБР Джеймс Комі розповів, що розслідування подібних перебуває в активній фазі через надзвичайну небезпеку цього питання для США. "Я отримав дозвіл міністерства юстиції й підтверджую, що ФБР розслідує намагання російського уряду втрутитись у президентські вибори 2016 року. Ми також розслідуємо природу будь-яких зв'язків між людьми, які мали стосунок до кампанії Трампа і російського уряду, також чи була координація кампанії і російських зусиль", - розповів голова ФБР.

Керівник ФБР також заявив: за його даними, метою росіян було завдати нищівного удару по демократичній кандидатці і допомогти Дональдові Трампу. Це не єдина тривожна новина для оточення Трампа – обидва головних розвідники країни підтвердили: у них немає доказів того, що оселя Дональда Трампа у Нью-Йорку прослуховувалася британською та німецькою розвідками на прохання Барака Обами. Фактично, Комі і Роджерс підтвердили, що американський лідер брехав, коли говорив про прослуховування.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Залиште свій коментар