Генсек ООН закликав подолати бідність у світі до 2030 року

Сталий розвиток можливий лише шляхом забезпечення стійкого миру, - вважає він.

Бідність в усіх її проявах має бути ліквідована до 2030 року.

Про це заявив генсек ООН Пан Гі Мун, - пише передає агенство Анадолу.

За його словами, мета проведення G20 полягає в забезпеченні миру, процвітання та сталого розвитку.

"Сталий розвиток можливий лише шляхом забезпечення стійкого миру. Для збалансованої економіки нам необхідні мир і співробітництво в ім'я розвитку. ООН продовжить надавати підтримку країнам, які прагнуть до миру, розвитку і дотримання прав людини", - зауважив він.

За його словами, кількість людей, які вимушено залишили своє місце проживання в результаті збройних конфліктів, досягла найвищого показника з часів Другої світової війни - 65 мільйонів.

Генсек наголосив підкреслив, що одним з найважливіших факторів у справі досягнення стійкого розвитку є боротьба з бідністю.

"Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року. Сподіваюся, що до цього часу ми забезпечимо сталий розвиток і будемо жити в світі, де немає голодуючих. Ми зобов'язані забезпечити доступ нужденним до харчування, якісної освіти, медичних послуг, питної води, електроенергії та мирного життя", - резюмував Пан Гі Мун.

Нагадаємо, що раніше у Раді безпеки ООН відбувся третій тур виборів нового генерального секретаря цієї організації. Лідером, як і раніше, є екс-прем'єр Португалії Антоніу Гутерріш.

Голосування відбувалося в таємному режимі. Reuters стало відомо про те, що за португальця проголосували 11 з 15 членів Радбезу. Троє висловилися проти, а ще одна країна утрималася. Які саме країни це були – інформації немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: