Головний прихильник Brexit та Путіна у Британії подав у відставку

Фараж заявив, що досяг своєї мети.

У Великій Британії лідер партії євроскептиків "Партії незалежності Сполученого Королівства" Найджел Фараж подав у відставку. Про це повідомляє "Русская служба ВВС" з посиланням на Reuters. Аргументував свою відставку тим, що досяг своєї мети. 

"Перемога прихильників виходу з ЄС означає, що я реалізував свої політичні амбіції", - цитує його видання.

Лідером партії, яка виступала за незалежність Британії від Євросоюзу, Фараж став десять років тому. З проміжком у кілька років очолював цю політичну силу протягом цього часу.

"Якщо ми вийдемо з ЄС, то ми вже не повернемося. Залишаючи Європейський союз, ми беремо долю в свої руки. Ми, британці, самі знаємо краще, як вести справи в Сполученому Королівстві. Ми повинні взяти кермо влади в свої руки, поважаючи волю народу, виражену через прийняті парламентом закони", - заявляв політик.

Крім підтримки Brexit, Фараж відомий прихильністю до російського президента Володимира Путіна. Зокрема, він схвально ставиться до анексії Криму, хоча й зазначає, що "все відбулось занадто швидко".

Нагадаємо, 23 червня Великобританія на референдумі підтримала Brexit - вихід держави з Євросоюзу. При явці в 72% населення - найбільш високої з початку 1990-х років - лише 48% проголосували за те, щоб Британія залишилася в ЄС. Соціологічні дані свідчать, що сторона референдуму, яка програла, це молоді освічені британці, які виступали за збереження країни в Євросоюзі.

Після оприлюднення результатів референдуму прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який був головним противником Brexit, оголосив про свою відставку.

ВідеоВелика Британія не знає, як вийти із ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: