"Греціє! Відчини ворота": Ердоган вимагає пропустити біженців до інших країн ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У понеділок Ердоган проведе переговори в Брюсселі з представниками ЄС щодо міграційної кризи.

Турецький президент Реджеп Таїп Ердоган закликав Грецію впустити на свою територію біженців та дозволити їм потрапити в інші країни Євросоюзу.

"Греціє! Я звертаюся до тебе... Відчини ворота і звільнися від цієї ноші. Нехай вони йдуть в інші країни Європи", - заявив він у неділю, 8 березня.

Ердоган також розкритикував грецьку владу в тому, що вона висилає біженців, які хочуть потрапити до ЄС, назад до Туреччини, та закинув Афінам, що мігрантів "б'ють", "вбивають" та "катують".

За останній тиждень Анкара обвинуватила грецьких силовиків в тому, що вони стріляли у двох біженців на турецько-грецькому кордоні. Афіни відкинули це обвинувачення.

У понеділок, 9 березня, Ердоган проведе переговори в Брюсселі з представниками ЄС щодо міграційної кризи. "Я сподіваюся, що я повернуся з Бельгії з іншими результатами", - сказав він.

Раніше Ердоган відкрив кордон Туреччини з ЄС для мігрантів. Після цього вони рушили до кордону і Егейським морем до островів Греції. Зараз на турецько-грецькому кордоні перебуває тисячі людей, які намагаються прорватися до ЄС. Під час сутичок грецькі силовики застосовували проти мігрантів водомети і сльозогінний газ.

Відео Сутички на турецько-грецькому кордоні: мігранти продовжують нашестя на Грецію

Сутички на турецько-грецькому кордоні. Там нині перебувають десятки тисяч мігрантів із Сирії. Грецьким правоохоронцям довелося задіяти сльозогінний газ та водомети. Так намагаються відтіснити навалу біженців від кордону у районі Кастанеє.  

Сутички на турецько-грецькому кордоні: мігранти продовжують нашестя на Грецію

Вибір редакції