Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іспанський суд заарештував вісьмох відсторонених міністрів уряду Каталонії

Своєю чергою Пучдемон до суду не з'явився.

Вісьмом відстороненим міністрам уряду Каталонії був обраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Про це повідомляє ВBC.

Окрім цього, іспанський прокурор вимагає видати загальноєвропейський ордер на арешт усунутого з посади каталонського лідера Карлеса Пучдемона і чотирьох його помічників. Влада в Мадриді звинувачує їх в організації референдуму про незалежність.

Усі п'ятеро не з'явилися за викликом до суду за звинуваченнями в організації заколоту, підривній діяльності й нецільовому використанні державних коштів.

Своєю чергою адвокат Пучдемона сказав, що зараз "несприятлива атмосфера" для його появи в суді.

Тим часом дев'ятеро інших представників регіонального уряду Каталонії з'явилися на виклик до суду, щоб відповісти на запитання слідчих. Після їхніх свідчень прокурори попросили тримати під вартою вісьмох із них. Тож Національною судовою колегією Іспанії їм був обраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Фотогалерея Зі свічками проти "окупантів": сепаратисти у Каталонії вийшли на новий мітинг (12 фото)

Нагадаємо, раніше депутати парламенту Каталонії проголосували за проголошення незалежності від Іспанії. Мадрид слідом за цим рішенням відсторонив від роботи виконавчу владу Каталонії, розпустив регіональний парламент. Водночас  уряди багатьох країн висловилися у підтримку цілісності Іспанії, а голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив, що "ніхто і ніколи" не визнає регіон, який вирішив оголосити про своє відокремлення від країни, самостійною державою.

Відео Карлес Пучдемон заявив, що боротиметься за незалежність Каталонії із Бельгії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції