На матчі були присутні 67 612 глядачів.

У неділю, 4 лютого, в американському штаті Міннесота відбулася найбільша спортивна подія в США – Супербоул.

Матч відбувся між командами Philadelphia Eagles і New England Patriots за звання чемпіона Національної футбольної ліги, передає USA Today.

У вирішальній зустрічі сезону 2017 року, яка відбулася на стадіоні U.S. Bank в Міннеаполісі, клуб Philadelphia Eagles переміг New England Patriots. Захоплива гра завершилася з рахунком 41:33. На матчі були присутні 67 612 глядачів.

супербоул 2018_3
Reuters

"Філадельфія" вперше виграла Супербоул. Раніше клуб двічі грав у вирішальному матчі сезону, але незмінно зазнавав невдачі 1980 та 2004 роках. При цьому в Супербоулі сезону-2004 "Іглз" програли "Нью-Інгленду" з рахунком 21:24.

Більшу частину матчу "Філадельфія" вела в рахунку, а максимальний розрив становив 12 очок. За 10 хвилин до кінця четвертої чверті "Нью-Інгленд" зумів вийти вперед - 33:32, але вирішальний ривок футболістів "Філадельфії" в своїй атаці завершився тачдаун Зака Ертца і успішною реалізацією удару. Це принесло його команді 9 очок і перемогу в матчі.

Своєю чергою, "Нью-Інгленд" не зміг виграти шостий трофей і наздогнати найтитулованіший клуб NFL - "Піттсбург Стілерс", який перемагав у шести Супербоулах. Найціннішим гравцем зустрічі був визнаний квотербек "Іглз" Нік Фолс.

супербоул 2018_1
Reuters

Так, телевізійні рейтинги Супербоулу в США лідирують серед спортивних трансляцій. Матчі за Супербоул показують три телеканали - NBC, Fox і CBS. Цьогоріч гру транслював телеканал NBC. Рекламний час під час перерв матчу коштував рекордні $ 7,7 млн за 30 секунд ефіру.

Окрім того, у рамках матчу за Супербоул проводиться ціла серія шоу і заходів, включаючи виступи відомих зірок. Цього року гімн США виконала співачка Пінк, а в перерві гри грандіозне шоу показав Джастін Тімберлейк. Джастін влаштував безперервне 13-хвилинне шоу. Виконавець виступав наживо у супроводі балету, з яким і сам завзято танцював. Одну зі своїх пісень Тімберлейк присвятив співаку Прінсу, який помер 2016 року.

Не обійшлося минулого вечора і без казусів. Так, співачка Пінк, якій довірили почесну місію виконати національний гімн, просто перед виступом у прямому ефірі витягнула з рота гумку. Певно, сильно розхвилювалася та забула про перешкоду.

Супербоул-2018 Пінк Тімберлейк_1
Getty Images

Однак історична перемога Philadelphia Eagles в Супербоулі 2017 року залишила місто Філадельфію у смарагдових кольорах, піротехніці та блювоті після закінчення матчу. На одній із вулиць міста атмосфера взагалі була напруженою і поліція була змушена оточити головне його перехрестя, оскільки там вболівальники розмахували прапорами, стукали пивними пляшками і кричали.