Італієць знепритомнів, побачивши платіжку з боргом у 65 тисяч євро

Чоловік у суді намагається оскаржити борг.

Рахунок за світло, від якого можна знепритомніти. Саме так і зробив італійський фотограф, отримавши платіжку із сумою у шістдесят п'ять тисяч євро, йдеться в ТСН.12.00.

Отямившись, Даніеле ретельно перевірив 34 сторінки надісланого боргу, сподіваючись, що постачальник всього-на-всього помилився комою.

"Мені нарахували борг за 10 років, бо я не перевіряв лічильники, і як виявилось постачальник теж не робив цього, а порахував по-своєму. Мене це надзвичайно обурює, оскільки я весь час платив своєчасно", - розповідає Даніеле.

Чоловік каже, що вийти на прямий контакт з постачальником йому не вдалося. У відповідь, він отримав листа в якому вказано, що всі підрахунки вірні. Спілкування з журналістами представники компанії теж уникають.

Середньостатистична сума оплати за електроенергію в Італії становить приблизно 150 євро за два місяці. Тобто, 65 з половиною тисяч євро за 10 років скоріше може сплатити великий супермаркет, а не орендатор квартири площею в 100 квадратних метрів.

У квартирі фотографа немає освітлювальних приборів чи іншої професійної техніки, що могла б споживати багато електроенергії.

"Я у своїй роботу не використовую світло, бо знімаю місто. Я не знаю, чи хтось до мене не приєднався чи ні, оскільки платив завжди по рахунках, які виявилися помилковими",- бідкається чоловік.

Захмарні борги – не рідкість в італійській практиці, розповідає Фабіо Вереллі. До профспілки, де він працює, майже щомісяця споживача звертаються з подібними проблемами.

"Було багато випадків, коли власники завищених рахунків вигравали суди і з газовими рахунками, і за воду, і за світло. Довести правду можна. Треба продемонструвати в суді заміри лічильника, платіжки та запастись терпінням", - каже захисник прав споживачів.

Даніеле вже зміг оскаржити половину боргу за допомогою адвоката. Далі обіцяє відстоювати свою правду в суді. А поки що, він шукає іншого постачальника світла та радить всім ретельно звіряти лічильники.

Плата за неуважність: італієць отримав рахунок за світло на 65 тисяч євро

Побачивши космічну суму на борговій квитанції, італійський фотограф знепритомнів. Борг йому нарахували за 10 років, бо чоловік не перевіряв лічильники. Тепер невдоволений судиться, хоча й визнає: винна не лише компанія-постачальниця, а й його власна неуважність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: