Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італієць знепритомнів, побачивши платіжку з боргом у 65 тисяч євро

Чоловік у суді намагається оскаржити борг.

Рахунок за світло, від якого можна знепритомніти. Саме так і зробив італійський фотограф, отримавши платіжку із сумою у шістдесят п'ять тисяч євро, йдеться в ТСН.12.00.

Отямившись, Даніеле ретельно перевірив 34 сторінки надісланого боргу, сподіваючись, що постачальник всього-на-всього помилився комою.

"Мені нарахували борг за 10 років, бо я не перевіряв лічильники, і як виявилось постачальник теж не робив цього, а порахував по-своєму. Мене це надзвичайно обурює, оскільки я весь час платив своєчасно", - розповідає Даніеле.

Чоловік каже, що вийти на прямий контакт з постачальником йому не вдалося. У відповідь, він отримав листа в якому вказано, що всі підрахунки вірні. Спілкування з журналістами представники компанії теж уникають.

Середньостатистична сума оплати за електроенергію в Італії становить приблизно 150 євро за два місяці. Тобто, 65 з половиною тисяч євро за 10 років скоріше може сплатити великий супермаркет, а не орендатор квартири площею в 100 квадратних метрів.

У квартирі фотографа немає освітлювальних приборів чи іншої професійної техніки, що могла б споживати багато електроенергії.

"Я у своїй роботу не використовую світло, бо знімаю місто. Я не знаю, чи хтось до мене не приєднався чи ні, оскільки платив завжди по рахунках, які виявилися помилковими",- бідкається чоловік.

Захмарні борги – не рідкість в італійській практиці, розповідає Фабіо Вереллі. До профспілки, де він працює, майже щомісяця споживача звертаються з подібними проблемами.

"Було багато випадків, коли власники завищених рахунків вигравали суди і з газовими рахунками, і за воду, і за світло. Довести правду можна. Треба продемонструвати в суді заміри лічильника, платіжки та запастись терпінням", - каже захисник прав споживачів.

Даніеле вже зміг оскаржити половину боргу за допомогою адвоката. Далі обіцяє відстоювати свою правду в суді. А поки що, він шукає іншого постачальника світла та радить всім ретельно звіряти лічильники.

Відео Плата за неуважність: італієць отримав рахунок за світло на 65 тисяч євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції