Із Парижа за день виселили понад півтори тисячі мігрантів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада намагається повернути під контроль ситуацію з нелегалами.

У Парижі проведено спецоперацію з відселення за межі міста нелегальних мігрантів. Як повідомляє euobserver, зі столиці Франції протягом одного дня вивезли близько 1,6 тисяч осіб.

Це були мешканці двох таборів у північній частині міста. Операцію забезпечували близько 600 правоохоронців. Вона відбулася в межах реалізації нової політики центрального уряду щодо повернення контролю за ситуацією з мігрантами у Франції. Відселення нелегалів 7 листопада стало однією з найбільших подібних акцій у Парижі за останні роки.

Днями грецька поліція виявила 41 людину в кузові вантажівки з холодильною камерою під час звичайної перевірки на шосе на півночі країни. Водій вантажівки, громадянин Грузії у віці 40 років, був затриманий.

Відео Прикордонники викрили злочинців, які вербували українців для перевезення нелегальних мігрантів

Група працювала на Херсонщині й Миколаївщині. Ділки шукали чоловіків у скрутному матеріальному становищі та пропонували хороший заробіток. Морем на яхті дістатися Туреччини, а звідти перевезти людей чи вантаж. Ті, хто погоджувався на авантюру, навіть не здогадувалися, що за морем на них гарантовано чекала тюрма.  

Прикордонники викрили злочинців, які вербували українців для перевезення нелегальних мігрантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції