Ізраїль може вдарити по Ірану вже до Різдва – британські ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1661
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ізраїль може вдарити по Ірану вже до Різдва – британські ЗМІ

Ілюстрація / Фото: AFP

Логістичну підтримку Ізраїлю нададуть США.  Обама піде на цей крок, оскільки в іншому випадку ризикує втратити голоси єврейсько-американської частини виборців.

За даними британських спецслужб, Ізраїль може завдати удару по Ірану вже до Різдва (мається на увазі католицьке Різдво, тобто кінець грудня) або на початку січня. Про це пише лондонська газета The Daily Mail.

Автор статті посилається на анонімного високопоставленого дипломата.

Як повідомляється, логістичну підтримку Ізраїлю у цій атаці нададуть США. Президент Барак Обама, швидше за все, піде на такий крок, оскільки в іншому випадку ризикує на наступних виборах втратити голоси єврейсько-американської частини виборців.

Також у статті йдеться, що джерела в міноборони Великобританії підтвердили наявність надзвичайного плану дій на випадок, якщо Лондон вирішить підтримати військові дії.

У той же час неназваний співрозмовник видання виключив можливість безпосередньої підтримки з боку Великобританії, сказавши: "Звичайно, ми не підтримуємо розробку Іраном бомби. Але чи вважаємо ми, що вони застосують її? Ні".

За його словами, "найбільше занепокоєння викликає той факт, що запобігти розробці власних озброєнь Саудівською Аравією і Туреччиною буде неможливо".

Читайте також:

Начальник генштабу ЦАХАЛ вважає війну невідворотною

Ізраїль створює "армію агресорів"

Ізраїль стоїть на порозі війни з Іраном

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1661
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація