Ізраїль заборонив дітям від трьох років відвідувати ресторани без COVID-тесту

Ізраїль заборонив дітям від трьох років відвідувати ресторани без COVID-тесту

Фото: Associated Press

Тести малюків фінансуватимуться державою, оскільки діти до п'яти років не мають права на вакцинацію.

В Ізраїлі від середи, 18 серпня, від усіх громадян старше трьох років почали вимагати довідку про COVID-вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус для відвідування низки громадських місць. 

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що так звані паспорти імунізації "Green Pass" необхідно пред'являти для відвідування, зокрема, ресторанів, кафе, музеїв, бібліотек, тренажерних залів і басейнів. Водночас документ не потрібен для входу в магазини і торгові центри.

Досі докази повної вакцинації, наявності антитіл чи негативного тесту повинні були пред'являти лише неповнолітні від 12 років і дорослі. Тепер ця вимога поширюється і на дітей у віці від трьох до 11 років.

Тести малюків фінансуватимуться державою, оскільки діти не мають права на вакцинацію, якщо їм не виповнилося п'ять років. До того ж, ця вікова група не вважається підданою значному ризику зараження COVID-19.

"Захворюваність зростає з кожним днем", - вказав директор медичного центру Ziv Салман Зарка парламентському комітету, попередивши, що наступні два тижні будуть "критичними". Нагадаємо, що від 6 вересня в країні відзначатимуть Рош га-Шану.

Від кінця червня в Ізраїлі спостерігається сплеск інфекцій, викликаних новим COVID-штамом "Дельта". У вівторок ізраїльське Міністерство охорони здоров'я повідомило про 7870 нових випадків коронавірусу, що трохи менше шестимісячного рекорду, зареєстрованого днем раніше (8752).

Зауважимо, що приблизно один мільйон жителів Ізраїлю (близько 11% населення країни), які не були вакциновані, повинні платити за власні тести.

Як повідомлялося, Ізраїль першим у світі почав робити своїм громадянам третє щеплення від коронавірусу. Пріоритет надали людям старше 50 років, медичним працівникам і пацієнтам з супутніми захворюваннями.

Додаткові вакцини отримали вже близько 1,1 мільйона людей. За словами ізраїльських експертів, бустерна вакцина виявилася на 86% ефективнішою в запобіганні зараженню COVID-19 для людей старше 60 років.

Новини світу: Ізраїль першим офіційно дозволив щеплення третьою дозою від коронавірусу

Новини світу: Ізраїль першим офіційно дозволив щеплення третьою дозою від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація