Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катастрофічні борги: "Руставі-2" продають кому завгодно, крім Саакашвілі

Власник відомого грузинського телеканалу оголосив про готовність його продати.

Відомий грузинський телеканал "Руставі-2" виставлено на продаж. Офіційний сайт мовника оприлюднив текст заяви власника телерадіокомпанії, в якій Кібар Халваші пояснює своє рішення.

Халваші закидає колишньому гендиректору пограбування компанії та продовження дій із метою знищення "Руставі-2". "Сьогодні я можу з повною відповідальністю заявити, що телерадіокомпанія "Руставі-2" кілька років перебуває у катастрофічних умовах. Її кредитна заборгованість наближається до 70 000 000 ларі", - заявив власник ТРК.

За його словами, фінансова ситуація на телеканалі така, що є всі підстави розпочинати процедуру банкрутства. "На жаль, моєї фінансової спроможності вивести компанію з глибокої кризи недостатньо. Тому я хотів би відкрито та публічно сказати, що я готовий поговорити з будь-якою зацікавленою особою, яка придбає "Руставі-2", щоб допомогти вийти з кризи та стати успішною компанією", - пояснив Халваші.

"Єдиний, з ким я не збираюся розмовляти, - це Міхеіл Саакашвілі, колишній неформальний власник та менеджер "Руставі-2", - наголосив власник компанії. І додав, що збирається продати медійний актив на відкритому прозорому конкурсі з гарантійним внеском 1 млн доларів для доказу серйозності намірів учасників. А оскільки фінансова ситуація дуже складна, продаж Халваші сподівається здійснити протягом тижня.

Нагадаємо, напочатку липня ведучий авторської програми "P.S." Георгій Габунія у прямому ефірі телеканалу "Руставі-2" вилаяв президента Росії Володимира Путіна – назвав його "собачим лайном" і "вбогим творінням", а своє звернення супроводжував нецензурною лайкою.

ВідеоКерівництво "Руставі-2" на два місяці відсторонило від роботи ведучого, який облаяв в ефірі Путіна

Потім він зможе повернутися до роботи. Все, що сказав ведучий, запевнили на каналі, в межах закону і конституції. Зміст його промови був легітимний, щоправда форма - неприпустима, за це його і покарала комісія з етики.  

Керівництво "Руставі-2" на два місяці відсторонило від роботи ведучого, який облаяв в ефірі Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції