Католицький університет Америки звинуватили у дискримінації мусульман

Дата публікації
Перегляди
986
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Католицький університет Америки звинуватили у дискримінації мусульман

Католицький університет Америки

Колізія: в католицькому університеті США не знайшлося місця для молитви студентів-мусульман.

Католицький університет Америки звинуватили у дискримінації студентів-мусульман. Відповідну скаргу подав професор права з Університету Джорджа Вашингтона Джон Бенжаф.

На думку позивача, в Католицькому університеті не створено умов для навчання мусульман - зокрема, немає місця, де учні могли б здійснювати молитву.

Обставини цієї ситуації до кінця не зрозумілі. Сам професор Бенжаф повідомив, що скаргу він склав на підставі статті, опублікованій у Washington Post минулого року. Там розповідалося про те, що студентів-мусульман в Католицькому університеті стає все більше, а ось умов проживання, що відповідають їхній вірі, немає.

МУСУЛЬМАНИ ХОЧУТЬ ПРИБРАТИ ХРЕСТ З ПРАПОРА ШВЕЙЦАРІЇ

Зокрема, йшлося у статті, на території університету чимало статуй Діви Марії, розп'ять та інших християнських символів, викладачі нерідко починають заняття зі звернення до Ісуса Христа. А мусульманам навіть помолитися ніде. До того ж, у них немає можливості об'єднатися в офіційну групу за принципом віросповідання.

Цікаво, що до самого Бенжафа не надходило жодних скарг від студентів, які сповідують іслам. Не було таких скарг і в самому університеті - про це повідомив представник навчального закладу Віктор Накас.

Експерти вважають, що Бенжаф навряд чи досягне успіху зі своєю скаргою. Він взагалі відомий тим, що подав вже безліч скарг на порушення прав людини - в тому числі тих, що стосуються дискримінації жінок і людей, які не палять. На своєму інтернет-сайті Бенжаф позиціонує себе як один з найбільш радикально налаштованих фахівців у галузі права.

Тим часом керівництво Католицького університету вже відреагувало на скаргу професора. Президент навчального закладу Джон Герві заявив, що студенти-мусульмани, які навчаються там, всім задоволені.

"Від студентів-мусульман не надходило скарг у зв'язку з тим, що вони не можуть сповідувати свою релігію в університеті. І сьогодні ми дізнаємося, що містер Бенжаф сам теж не отримував жодних скарг від наших студентів", - сказав Герві.

За словами керівництва вузу, мусульмани цілком комфортно почувають себе в католицькому співтоваристві, і підтвердження цьому - збільшення кількості студентів, які сповідують іслам.

Читайте також:

Американський пастор, який спалив Коран, вирішив стати президентом США

Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії

Ісламісти збираються убити мусульманку, яка знялася оголеною для Playboy

У США мусульманок у хіджабах не пустили на американські гірки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
986
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація