Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайські хакери зламали мережу підрядника ВМС США і викрали секретні дані

Серед отриманої інформації - дані про розробку США гіперзвукової протикорабельної ракети.

Хакери, що працюють на уряд КНР, отримали доступ до комп'ютерних мереж компанії-підрядника ВМС США і придбали значний обсяг інформації.

Як повідомляє газета The Washington Post з посиланням на представників американської влади, це стосується також розробок озброєнь для підводних човнів.

За даними видання, серед отриманої інформації - дані про розробку США до 2020 року гіперзвукової протикорабельної ракети, яку можна було б застосовувати з підводних човнів.

Також йдеться про криптографічні системи для підводних човнів, дані сонарів і засоби радіоелектронної боротьби.

Повідомляється, що в руках хакерів опинилося 614 Гб матеріалів, що стосуються проекту під назвою "Морський дракон" (англ. Sea Dragon).

ВідеоРосійські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

Про це заявила міжнародна компанія-виробник мережевого обладнання. За даними корпорації, до зараження, напевне, причетні росіяни, адже хакерське програмне забезпечення містить код, використаний у попередніх кібератаках, у яких США звинуватили Росію. 

Російські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

Підрядник, назва якого не розкривається, співпрацював з Науково-дослідним центром проблем підводної війни ВМС в Ньюпорті (штат Род-Айленд).

ВМС США у співпраці з ФБР наразі почали розслідування інциденту, однак ФБР офіційних коментарів з цього приводу не надав газеті.

На прохання ВМС, видання не розкриває деякі деталі, пов'язані з проектом протикорабельної ракети, в зв'язку з інтересами національної безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції