Клімкін заявив про підтримку країнами ЄС санкцій щодо Росії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з очільниками МЗС країн ЄС у Брюселі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС під час зустрічі з ним у Брюсселі, 15 травня, заявили про підтримку продовження тиску на РФ і подовження санкцій, передає Інтерфакс.

"Відбулася дуже змістовна зустріч з міністрами закордонних справ Європейського союзу. Дуже змістовна, тому що ми встигли обговорити і питання безпеки з дуже потужними месседжами по Україні, підтримки і продовження тиску на Росію. Всі присутні на зустрічі чітко підтримали необхідність продовження послідовного тиску і, звичайно, подовження санкцій", - сказав Клімкін.

Під час розмови очільники відомств обговорили, як реагувати на останні дії Росії в окупованому Донбасі, на погіршення ситуації з безпекою та на загибель мирних громадян.

Клімкін зазначив, що підтримка ЄС "була і залишається фундаментальною для того, щоб Україна могла відбутися як європейська і демократична держава" і дії ЄС в плані тиску на РФ в частині подовження санкцій дуже важливі.

Нагадаємо, раніше Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що санкції з боку США проти Росії залишаться до тих пір, поки Москва не змінить своїх дій, які їх викликали.

Залиште свій коментар