Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон перемагає у шести штатах, що коливаються - ЗМІ

За Трампа проголосують тільки в Айові.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон лідирує у шести з семи штатах, де традиційно немає більшості ні у демократів, ані у республіканців.

Про це свідчать дані експериментальної програми прогнозування результатів виборів "Votecastr projections", передає Politico.

Так, згідно з прогнозами, Хілларі перемагає в Колорадо (47% проти 42% у Трампа), Флоріді (49% - Клінтон, 45% - Трамп), Неваді (47% - Клінтон, 44% - Трамп), Огайо (46% - Клінтон, 45% - Трамп), Пенсільванії (48% - Клінтон, 44% - Трамп) і Вісконсіні (49% - Клінтон, 43% - Трамп).

Дональд Трамп лідирує в штаті Айова (46% проти 45% у Клінтон).

Відзначимо, що в 2:00 за київським часом закриються перші ділянки у Флориді, Нью-Гемпширі і Вірджинії. Ці штати є такими, що коливаються, і там йде гостра боротьба між демократами і республіканцями.

О 2:30 завершаться вибори в Північній Кароліні і Огайо, о 3:00 – ще у 18 штатах, о 4:00 – у 10 штатах. О 5 ранку закриються виборчі дільниці Неваді та Айові і трьох республіканських штатах. О шостій ранку завершиться голосування в "демократичній" Каліфорнії. Останніми проголосують виборці на Алясці – о 8 ранку за Києвом.

Зазначимо, що перші екзит-поли повинні з'явитися о 2:00 за київським часом.

Відео Аналітики, які стежать за поведінкою фінансових ринків, прогнозують перемогу Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції