Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КНДР демонструє чергову активність на ядерному полігоні

Знімки свідчать про збільшення робіт біля тунелю, який можуть використати для шостого ядерного випробування.

Нові комерційні супутникові знімки ядерного полігону Пункхері від 19 квітня вказують на можливе розміщення причепів біля Північного порталу — тунелю, який КНДР, здається, готує для ядерного випробування

Про це заявила моніторингова група 38north Інституту США і Кореї при американському університеті Джонса Хопкінса.

Так, на супутникових знімках зафіксували причепи, які ведуть до місця збору відходів, але жодних скидів поки що не помічали. Помічені навіс і водний насос зовні тунелю, які підтримують оптимальний стан навколишнього середовища для апаратури.

Активність помічена тільки в північній частині полігону.

нові активності на полігоні кндр
38north.org
Супутниковий знімок полігону за 19 квітня

Невідомо, чи свідчить все це про тактичну паузу перед майбутнім ядерним випробуванням, продовження на більш тривалий період позиції відмови від випробувань або чи це звичайні роботи.

При цьому супутникові зображення підтверджують, що на полігоні готові провести шосте ядерне випробування в будь-який час, коли надійде вказівка з Пхеньяна.

Фотогалерея Вишколені солдати і ракета для субмарин: масштабний парад у КНДР до Дня сонця у фотографіях (15 фото)

Нагадаємо, комерційні супутникові знімки за 12 квітня вказували на те, що КНДР завершила приготування до можливого нового ядерного випробування

Між тим, 21 квітня міністр оборони США Джеймс Меттіс прокоментував погрози КНДР завдати по США надпотужного удару, сказавши, що нещодавні заяви Північної Кореї були провокацією і в минулому подібні погрози виявлялися такими, що не заслуговують на довіру.

Відео Північна Корея показала черговий ролик знищення Сполучених Штатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції