КНДР назвала оголошенням війни персональні санкції США проти Кім Чен Ина

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КНДР назвала оголошенням війни персональні санкції США проти Кім Чен Ина

Reuters

Уряд країни обіцяє вжити рішучих дій у відповідь.

Північна Корея заявила, що нові санкції США проти її лідера Кім Чен Ина означають оголошення війни і пообіцяла вжити рішучих заходів у відповідь.

У заяві МЗС Пхеньяна, яку наводить офіційне північнокорейське Центральне агентство новин, йдеться, що цей крок з боку Сполучених Штатів є найгіршою з коли-небудь ворожих дій і являє відкрите оголошення війни проти КНДР, передає AFP.

Північна Корея закликала Вашингтон негайно зняти санкції, попереджаючи, що у разі відмови розірвуть усі дипломатичні зв'язки.

"Тепер, коли США зробили заяву про війну проти нас, усі питання, що випливають у відносинах із США, негайно будуть вирішуватися у відповідності з законами військового часу КНДР", - йдеться у заяві.

Пхеньян заявив, що прийматиме "надзвичайно сильні контрзаходи" у відповідь на санкції, не вдаючись у подробиці, що це будуть за заходи.

Нагадаємо, США ввели санкції проти КНДР через численні порушення прав людини. Санкції торкнуться кількох високопоставлених осіб і п'яти компаній, а також лідера КНДР Кім Чен Ина.

Наступна публікація