Я їх не помилую: актор з "Піратів Карибського моря" вирушив воювати з терористами в Сирії

Колега Джонні Деппа залишив Голлівуд ще 2015 року, щоб боротися з "ІД".

Голлівудський актор Майкл Енрайт, який воює з "ІД" у сирійському місті Ракка, каже, що хоче помститися за Манчестер. Британця вразили нещодавні теракти у рідному місті.

Про це повідомляє The Telegraph.

Місто Ракка наразі є головним оплотом терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІД), яке взяло на себе відповідальність за теракт на концерті Аріани Ґранде та Лондонському мосту.

Енрайт знімався разом з Джонні Деппом у "Піратах Карибського моря". 52-річного актора так вразили нещодавні події, що він вирішив і надалі боротися з "ІД".

Британський актор воює з ІД_2
flickr.com

Чоловік приєднався до Союзу арабських та курдських підрозділів "Демократичні сили Сирії" (SDF), а саме курдського ополчення YPG ще 2015 року.

"Я буду пам'ятати Манчестер Арену і два напади в Лондоні на Вестмінстерському мосту та ринку Боро", – сказав Енрайт.

"Напад в Манчестері викликав особливо багато емоцій. Я звик до великої кількості смертей і терористичних атак, але це було по-іншому, це моє рідне місто", – сказав він, згадуючи теракт, який у травні забрав життя 23 людей.

Британський актор воює з ІД_1
flickr.com

"Я не дам ІД ні кварталу. Я не буду чекати великої милості від них, і я їх не помилую, я вам обіцяю", – сказав він.

За словами чоловіка, важко чути новини з рідної країни, але це посилило його рішучість. Енрайт волів би бути на мосту у момент нападу. Він не знає, чим би це закінчилось, але хотів би схопити ніж і боротися з нападниками.

У Сирії актор намагається принести якомога більше користі у боротьбі з бойовиками. Коли він поїхав звідти на короткий час, то не міг дочекатися повернення.

"Поки ми зараз з вами говоримо, маленьких дівчат ґвалтують", – з сумом говорить актор в інтерв'ю.

Нагадаємо, вчора, 4 липня, "Демократичні сили Сирії" пробилися до міста Ракки та зробили дві невеликі пробоїни в мурі старого міста. Ракка перебуває в руках бойовиків "ІД" від 2014 року. Операція зі звільнення міста триває від червня цього року. 

Залиште свій коментар