Курт Волкер пішов з посади керівника Інституту Маккейна через "український скандал"

Дата публікації
Перегляди
1158
Курт Волкер пішов з посади керівника Інституту Маккейна через "український скандал"

Associated Press

Він очолював інститут понад сім років

Колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер також пішов у відставку з посади керівника Інституту міжнародного лідерства Джона Маккейна при Університеті штату Аризона.

Він перебував на цій посаді сім з половиною років.

"Я вважаю, що нещодавній підвищений інтерес ЗМІ до моєї роботи як спеціального представника США з питань України загрожує відволікати увагу від досягнень та подальшого зростання інституту, а тому я йду з посади виконавчого директора Інституту міжнародного лідерства Маккейна", - йдеться в заяві Курта Волкера, опублікованій у понеділок, 7 жовтня, на сайті інституту.

Нагадаємо, 27 вересня спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер подав у відставку з цієї посади. Цьому кроку передувала публікація скарги інформатора в Білому домі щодо розмови Дональда Трампа з Володимиром Зеленським. У ній серед іншого йдеться, що спецпредставник Держдепартаменту допоміг налагодити контакт між особистим адвокатом Дональда Трампа Руді Джуліані та наближеними до Володимира Зеленського українськими посадовцями з метою прискорити розслідування діяльності сина колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.

4 жовтня Курт Волкер дав свідчення перед комітетами Конгресу США у рамках розслідування щодо можливої процедури імпічменту Дональда Трампа.

Раніше повідомлялося, що Волкер після відставки з посади спецпредставника мав намір і надалі очолювати Інститут міжнародного лідерства Джона Маккейна при Університеті штату Аризона.

У США оприлюднили частину листування Курта Волкера з американськими дипломатами

У США оприлюднили частину листування Курта Волкера з американськими дипломатами

 

Дата публікації
Перегляди
1158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email