Квартира VS iPhone. Молоді "єдинороси" нагрубіянили дівчині за скарги на оформлення іпотеки

Учасниця форуму поставила незручне запитання заступнику глави Держдуми.

У Росії під час проведення молодіжного освітнього форуму "Територія смислів" затравили дівчину, яка поскаржилася заступнику голови Державної думи Сергію Неверову, що не може оформити іпотеку через нестачу грошей.

Дівчина на ім'я Яна Мамаєва заявила політику, що має два "червоних" дипломи про вищу освіту, вісім років працює у дитячому будинку, але не може оформити кредит на житло, бо заробляє замало – відсоток іпотеки вищий, за її заробіток.

Заступник глави Держдуми, поцікавився у дівчини, чи платила вона за другу вищу освіту і запитав, чому вона пішли вчитися вдруге. 

Натомість депутат Законодавчих Зборів Ростовської області Катерина Стенякіна спробувала перевести увагу на iPhone 6, який дівчина тримала в руці, пише Tjournal.

"Ось ви стоїте, ставите запитання, а у вас в руках iPhone 6, що коштує 50 тисяч рублів. Давайте бути чесними один до одного, і коли ми задаємо такі питання, давайте дивитися, що у нас в руках ", - заявила Стенякіна.

Дівчина намагалася пояснити, що дорогий смартфон їй подарували за успішне закінчення вишу, однак обвинувачення Стенякіної у залі зустріли оплесками.

Згодом у Мережі почали обурюватися через інцидент та вимагали звільнити лідерів молодіжної "Єдиної Росії", які безпідставно нагрубіянили дівчині. 

Нагадаємо, нещодавно у російському місті Самара митрополит Сергій під час спілкування із студентами місцевого економічного університету образив студентку, яка звинуватила церковників у збагаченні за рахунок вірян. Дівчина із залу запитала про те, чи можна взагалі прийти до церкви безкоштовно, адже за все там просять грошей, зокрема, за свічки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: