Лукашенко і бал: президент Білорусі вальсував з ефектною телеведучою

У Мінську відбувся Віденський бал.

У Палаці незалежності у столиці Білорусі у суботу, 28 грудня, відбувся Віденьский бал за участі президента країни Олександра Лукашенка.

На балу, започаткованому минулого року, збираються високопосадовці країни, а підвищену увагу журналісти завжди приділяють партнерці Лукашенка за танцями.

Як повідомляє місцеве видання tut.by, всупереч очікуванням, президент Білорусі танцював не з минулорічною партнеркою, "Міс Білорусь" 2018 року Марією Василевич. Цьогоріч у пару з Лукашенком поставили ведучу державного телеканалу "Білорусь 1" Поліну Шубу. Медійницю днями призначили заступницею керівника відділу випуску Агентства теленовин Белтелерадіокомпанії.

Учасниками урочистого вечора стали лауреати конкурсів та предметних олімпіад, переможці міжнародних змагань, стипендіати спеціальних фондів.

"Продовжуємо успішно розпочатий двосторонній діалог з нашими австрійськими друзями. Щиро віддаємо данину поваги всесвітньо відомому нематеріальної культурної спадщини дружньої країни, внесеного в список ЮНЕСКО", - прокоментував Лукашенко рішення проводити бал і подякував посольству Австрії за допомогу в організації.

Лукашенко на Віденському балу вальсував з телеведучою

Лукашенко на Віденському балу вальсував з телеведучою

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що ідея Євразійського економічного співтовариства придумувалась на кухні російського президента Володимира Путіна разом із українським лідером Леонідом Кучмою. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація