Маккейн із вирішальним голосом для відміни Obamacare переніс операцію

Офіційний представник сенатора також пообіцяв оприлюднювати інформацію про подальший прогрес щодо стану здоров'я Маккейна.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн почувається добре після перенесеної ним операції з видалення тромбу біля лівого ока та проходить процес реабілітації.

Про це заявив речник сенатора Джуді Таралло, - пише Reuters.

Лікарі провели операцію з видалення кров'яного згустка довжиною 5 см біля лівого ока сенатора. За інформацією лікарів, процес відновлення здоров'я законодавця може зайняти дні або навіть тижні.

ВідеоСенатори намагаються не дати Трампу скасувати антиросійські санкції

 

Додамо, що сенатор-республіканець має один із вирішальних голосів для того, щоб Сенат проголосував за медичну реформу, яка має замінити Obamacare, і на якій так наполягає президент Трамп. Для підтримки документа потрібно щонайменше 50 голосів з 52-х, які мають республіканці. Натомість двоє сенаторів – Сюзан Коллінз та Ренд Пол вже заявили, що не підтримають скасування чинної системи медичного страхування.

Президент Трамп, який перебуває не в кращих відносинах з Маккейном, висловив публічне сподівання на скоре видужання сенатора.

Залиште свій коментар