Манафорт відкрив понад 30 рахунків для коштів від Януковича - Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інформацію про рахунки Манафорта прокурор розкрив під час свого вступного слова.

Екс-політтехнолог Віктора Януковича Пол Манафорт володів понад трьома десятків рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші.

Про це заявив державний прокурор Юзо Асоніє, - пише Reuters.

“Пол Манафорт, колишній керівник президентської кампанії Дональда Трампа, відкрив більше 30 банківських рахунків у трьох іноземних валютах, аби “отримувати та приховувати” своїх доходи з України”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у США почався суд над колишнім політтехнологом екс-президента України Віктора Януковича та екс-керівником передвиборної кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом. 

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

ВідеоУ США розпочалося слухання у справі Манафорта

Понад 60 мільйонів доларів в Україні заробив колишній голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт. Суму, яку той отримав за послуги політичного консультанта, озвучив спецпрокурор США Роберт Мюллер. Кілька років Пол Манафорт співпрацював із Партією регіонів та урядом Януковича. А потім, за даними ЗМІ, свої послуги пропонував ще й меру Києва Віталію Кличку. У ці хвилини у Сполучених Штатах Пол Манафорт уже постав перед судом. 

У США розпочалося слухання у справі Манафорта

Вибір редакції