Маю повне право: Трамп допустив введення надзвичайного стану в США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент наполегливо вимагає виділити кошти на будівництво стіни з Мексикою.

Президент США Дональд Трамп заявив, що має повне право ввести в країні надзвичайний стан через те, що конгресмени не можуть дійти згоди щодо виділення коштів на будівництво стіни з Мексикою.

Про це він заявив в інтерв’ю Fox News.

"У законі щодо цього все чітко - я маю на увазі, що ми маємо повне право на введення режиму надзвичайного стану в країні. Якщо ми не укладемо угоду з Конгресом, найімовірніше, я зроблю це. Не бачу причин, чому б я цього не зробив, у мене є на це право. Закон на 100% на моєму боці", - розповів Трамп.

За його словами, це може статися вже найближчими днями.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушену неоплачувану відпустку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції