Мешканців Нового Орлеана готують до евакуації через потужний шторм

У місті чекають на повені.

В американському Новому Орлеані, що у штаті Луїзіана, через потужний шторм мешканців готують до евакуації.

До міста наближається шторм Саллі, пише видання Axios.

Синоптики повідомляють, що у понеділок, 14 вересня, шторм Саллі, який наближається, може посилитися до урагану. Швидкість вітру наразі сягає близько 26,3 м/с, але вона продовжує зростати. Ураган рухається на північний захід.

Оскільки шторм набирає сили, то може спровокувати сильні хвилі на узбережжі. Також очікуються опади. Це може спровокувати масштабні та серйозні повені. Крім того, існує загроза від сильного вітру, який може пошкодити будинки, автомобілі, дерева та лінії електромереж.

Мерка Нового Орлеана ЛаТоя Кантрелл заявила, що мішки з піском були надані районам міста, а всі насоси, що використовуються для відведення повеней, працюють. "Ми готові", - сказала вона.

Як повідомлялося, щонайменше 33 людини загинуло в лісових пожежах, які охопили захід Сполучених Штатів. Десятки тисяч евакуйовані, багато хто досі не знає, втратив він оселю, чи ні. 

Відео У лісових пожежах у США загинуло щонайменше 33 людини, десятки тисяч - евакуйовані

Щонайменше 33 людини загинуло в лісових пожежах, які охопили захід Сполучених Штатів. Десятки тисяч - евакуйовані, багато хто досі не знає: втратив він оселю, чи ні. "Це наче апокаліпсис чи земля після бомбардування" - так діляться враженнями люди, які повертаються і бачать, що залишилося від їх домівок. Детальніше – у сюжеті.

У лісових пожежах у США загинуло щонайменше 33 людини, десятки тисяч - евакуйовані

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів