Мей спростувала інформацію про підготовку дострокових виборів у Британії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламентарі Великої Британії всерйоз обговорюють можливість відставки прем’єра.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що проведення у країні дострокових виборів наразі неможливе, оскільки це суперечитиме національним інтересам.

Про це вона розповіла під час прес-конференції в Осло разом із лідерами скандинавських країн та країн Балтії, передає Reuters.

"Ми не готуємося до чергових загальних виборів. Це не відповідає національним інтересам", - заявила Мей.

Раніше деякі ЗМІ повідомляли про те, що команда прем’єр-міністра вже готується до проведення дострокових виборів. Їхня ціль врятувати переговори щодо Brexit і зберегти посаду прем'єра для Терези Мей. У команді вважають, що за допомогою виборів отримають підтримку нового плану щодо виходу Великобританії з Євросоюзу.

У той же час, близько 50 депутатів Європейської дослідницької групи (ERG) всередині Консервативної партії, які виступають проти плану "м’якого Brexit" Терези Мей, всерйоз обговорюють можливість її відставки.

ВідеоПівмільйона британців вийшли на вулиці, вимагаючи повторного референдуму щодо "Брекзиту"

Демонстранти з різних куточків країни, серед яких багато молоді, пройшли маршем під британський парламент. Вони хочуть, щоби влада провела другий референдум щодо виходу країни з ЄС, який, зокрема, й узгодив би умови розлучення. Два роки тому Лондон організував голосування щодо "Брекзиту", на якому з мінімальною перевагою виграли прихильники виходу з ЄС. 

Півмільйона британців вийшли на вулиці, вимагаючи повторного референдуму щодо "Брекзиту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції