Microsoft зафіксувала атаку російських хакерів на європейських аналітиків

Microsoft зафіксувала атаку російських хакерів на європейських аналітиків

Фото: Associated Press

Російські кіберзлочинці знову атакували європейців.

У середу, 20 лютого, американська компанія Microsoft повідомила, що зафіксувала хакерські атаки на аналітичні центри в Європі з боку угруповання Fancy Bear. На Заході цих хакерів пов'язують з Росією. Про це повідомляється на сайті компанії.

"Нещодавно Microsoft зафіксувала атаки, метою яких стали співробітники Німецького товариства зовнішньої політики, а також європейських офісів Інституту Аспена і Німецького фонду Маршалла", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувала компанія, атаки здійснили на 104 аккаунти, призначених для користувача співробітників представництв цих організацій у Бельгії, Франції, Німеччини, Польщі, Румунії та Сербії. Вони відбулися в період з вересня по грудень 2018 року.

"Ми впевнені в тому, що походження багатьох з них пов'язане з угрупованням, яку ми називаємо Strontium", - уточнили у Microsoft.

У ЗМІ повідомляли, що Strontium є однією з назв хакерського угруповання Fancy Bear, яке на Заході пов'язують з російською владою. Зазначається, що НАТО і ЄС вже повідомили про атаки.

У відповідь на зростання загроз Microsoft зробила сервіс AccountGuard, який займається інформаційною безпекою, доступним ще в 12 державах Європи, включаючи Францію, Німеччину, Швецію, Данію, Нідерланди, країни Балтії, Португалію, Словаччину та Іспанію.

Нагадаємо, 19 січня повідомлялося, що влада Болгарії екстрадувала у США громадянина Росії Олександра Жукова, звинуваченого в Сполучених Штатах в комп'ютерному шахрайстві.

Австралійський парламент намагалися атакувати хакери з іноземної держави

Австралійський парламент намагалися атакувати хакери з іноземної держави

Повʼязані теми:

Наступна публікація