Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мігранти з Африки допомагають італійцям після землетрусу

Переселенці стали волонтерами.

Місто Аматріче, що найбільше постраждало внаслідок руйнівного землетрусу, з висоти пташиного польоту виглядає як суцільна руїна. Тут загинув кожен десятий житель, сотні опинилися без даху на головою, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Рятувальна операція у регіоні триває вже третю добу. Напередодні там були зафіксовані нові поштовхи силою в понад 4 бали. У сусідньому місті Пескара-дель-Тронто на вулиці вийшли люди, які самі приїхали до Італії по допомогу. Мігранти з Північної Африки розчищають майданчики для гелікоптерів та наметового містечка.

Відео В Італії поховали перших жертв землетрусу та продовжують ідентифікувати інших загиблих

Більшість із них досі не бачили землетрусу. Мігранти зізнаються, що масштабами стихії вражені. "Це вперше ми простягаємо руку допомоги місцевим. Раніше ми вже працювали волонтерами в інших громадах. Ми бачимо, як люди вмирають, і почуваємося кепсько, відчуваємо потребу їм допомогти", - зізнався мігрант із Беніну Абдулла.

У п'ятницю поховали перших жертв землетрусу. Біля моргів чекають десятки родичів, щоб ідентифікувати інших загиблих. Влада країни оголосила в ушкоджених землетрусом регіонах Італії надзвичайний стан і виділила 50 мільйонів євро допомоги на відновлення краю. До збору допомоги долучилось і місцеве міністерство культури. Там уже заявили, що всі гроші, отримані від продажу квитків у музеї, віддадуть потерпілим.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції