Мін'юст Росії отримав звернення про передачу Україні політв'язнів

Остаточне рішення ухвалить суд.

Міністерство юстиції Росії повідомило про отримання звернення від України про передачу режисера Олега Сенцова і ще трьох засуджених.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на прес-службу Мін'юсту РФ.

"Звернення міністерства юстиції України щодо Сенцова, Кольченка, Афанасьєва і Солошенка надійшли до Мін'юсту Росії 10 березня факсимільним зв'язком. Термін розгляду документів становить 30 днів", - йдеться в повідомленні.

При цьому Росією і Україною розглядаються звернення про передачу 13 росіян, які були засуджені українськими судами до позбавлення волі для відбування покарання в РФ.

У відомстві зазначили, що документи перевірять на відповідність положенням Конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року, в тому числі на наявність або відсутність підстав, що перешкоджають передачі засудженого. Потім документи будуть направлені українській стороні для розгляду по суті.

"При отриманні з міністерства юстиції України необхідних документів, в тому числі судового рішення про визнання і виконання на території України вироку російського суду, Мін'юст РФ направить їх до ФСВП (Федеральна служба виконання покарань) для внесення подання до суду в порядку, передбаченому КПК", - повідомили у відомстві.

Остаточне рішення про передачу засудженого відповідно до російського законодавства буде ухвалюватися в судовому порядку.

ВідеоРосіяни тримають за гратами щонайменше 29 українських політв'язнів

Раніше в українському Мін'юсті заявили, що в Росії утримують 29 українських політв'язнів, які в основному є вихідцями з окупованого Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: