Міноносець США увійшов у Чорне море

Есмінець вийшов з бази постійної приписки Рота (Іспанія) 18 жовтня після закінчення планового ремонту.

Ескадрений міноносець ВМС США "Карні", оснащений системою ПРО "Іджіс", увійшов у Чорне море.

Про це пише "Інтерфакс".

Есмінець вийшов з бази постійної приписки Рота (Іспанія) 18 жовтня після закінчення планового ремонту для продовження патрулювання в зоні відповідальності флоту в цілях забезпечення національних інтересів США в Європі.

В зону відповідальності 6-го оперативного флоту, крім акваторії Чорного моря, входять східна Атлантика і Середземне море.

"Карні" поряд з есмінцями ВМС США "Росс", "Дональд Кук" та "Портер" і наземними базами ПРО "Іджіс" у Польщі та Румунії є складовою частиною програми побудови європейської поетапної адаптивної системи протиракетної оборони.

Нагадаємо, що 10 жовтня флагманський корабель 6-го оперативного флоту ВМС США "Маунт Уїтні", пройшовши чорноморські протоки, увійшов в акваторію Чорного моря. Відповідно до конвенції Монтре від 1936 року, кораблі нечорноморських держав не можуть перебувати у Чорному морі більше 21 дня.

Україна судитиметься з Росією через порушення морського права в прилеглих до Криму водах

Київ звернувся до арбітражного трибуналу через порушення державою-агресором морського права і аби захистити свої права у прилеглих до Криму водах Чорного і Азовського морів та Керченській протоці. Саме там Росія обкрадає Україну ще й у той спосіб, що незаконно видобуває нафту та газ за допомогою захоплених під час анексії Криму бурових установок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: