Mirror: Петров і Боширов зустрілися зі спільниками перед отруєнням Скрипалів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одним зі спільників, за інформацією видання, був лікар.

Петров і Боширов перед поїздкою до Солсбері зустрічалися зі спільниками. Одним з них був лікар, завданням якого було не допустити зараження отрутою вбивць. 

Про це повідомляє Mirror з посиланням на власні джерела в британському уряді.

Як повідомило виданню джерело, можливо, після реєстрації в готелі City Stay в Лондоні Боширов і Петров зустрілися з лікарем та одним помічником, який працює в російському посольстві, після чого вони сіли на поїзд до Солсбері. 

В матеріалі йдеться, що функції лікаря полягали в запобіганні зараження виконавців вбивства. А також надати допомогу, якби один з них випадково отруївся, при цьому не залучаючи місцеву поліцію та лікарів.

Також інші джерела повідомили The Sunday Mirror, що британські правоохоронці дізналися імена Петрова та Боширова з документів, адже камери відеоспостереження були оснащені програмою, яка дозволяє порівнювати обличчя людей з фото з паспортної бази.

 

ВідеоУ Нідерландах затримали шпигунів з Росії, які хотіли отримати лабораторні дані щодо отруєння Скрипалів

У Нідерландах затримали шпигунів з Росії, які намагалися отримати дані лабораторії, що розслідувала гучне отруєння. Тим часом, Лондон обурений інтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів. Люди, що представились як Олександр Петров та Руслан Боширов, розповіли, що до Солсбері приїхали як туристи. А от сьогодні чоловіки просто зникли. 

У Нідерландах затримали шпигунів з Росії, які хотіли отримати лабораторні дані щодо отруєння Скрипалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції